| Proizvođač | Bresser |
|---|---|
| Serija teleskopa | Bresser Reflector Telescopes |
| Izrađeno u | - |
| Proizvodi se od | - |
| Jamstvo | 5 godina |
| SKU | 0116930 |
| Optički oblik | Newtonski reflektor |
| Najmanja korisna uvećanja | 47x |
| Najveće korisno uvećanje | 600x |
| Vidno polje | 0m/1000m |
| Prividno vidno polje | 0° |
| Dijametar optičke cjevi | - |
| Dužina optičke cjevi | - |
| Masa optičke cjevi | - |
| Otvor | 305mm |
| Žarišna duljina | 1525mm |
| Žarišna omjer | 5 |
| Žarišna duljina okulara 1 | - |
| Povečava prvog okulara | - |
| Žarišna duljina okulara 2 | - |
| Povečava drugog okulara | - |
| Focal Length of Eyepiece 3 | - |
| Magnification of Eyepiece 3 | - |
| Jakost zbiranja svjetlobe | 1898x |
| Zvjezdna granična magnituda | 15.19 |
| Rezolucija - Rayleigh | 0.43Arc seconds |
| Rezolucija - Dawes | 0.38Arc seconds |
| Sekundarni promjer ogledala | 75mm |
| Prekrivanje sekundarnog promjera ogledala | 25% |
| Pokrivanje sekundarne površine ogledala | 24% |
| Zajam slike | Ne |
| Fotoadapter | Ne |
| Način montaže | Dobson |
| Prilagođen za stativ | Ne |
| Tip tripoda | - |
| Tripod materijal | - |
| Minimalna višina | 0mm |
| Maksimalna visina | 0mm |
| Programi za zvezdnu navigaciju | - |
| Nadzor GoTo | Ne |
| GoTo jezici | - |
| Umesnici za kontrolu GoTo | - |
| Način poravnanja | - |
| GPS | Ne |
| Praćenje | Ne |
| Stupnje za praćenje | - |
| Načini praćenja | - |
| Performanse vođenja | - |
| Nadzor sporog pokretanja | Ne |
| Brzina | - |
| Komunikacijski porti | - |
| Ručno kontroliranje kompjutera | Nema |
| Boja | Crna |
| Tip baterije | - |
| Potrošnja struje | 0W |
| Premazi leća | Više slojeva - sve leće |
| Tip fokusera | Ne |
| Diamjetar okulara | 2'' / 50.8 mm |
| Kut okulara | Na stranici |
| Leča Barlow | Nema |
| Nagib | Ne |
| Ukupna masa | 0kg |
| Dalekozor za pronađenje cilja | Crvena točka |
| Priporućeno za | Strasni korisnici |
| Priporućeno za promatranje | Galaksije, Mjesec, Nebule, Planeti |