| Proizvođač | Bresser |
|---|---|
| Serija teleskopa | Bresser Reflector Telescopes |
| Izrađeno u | - |
| Proizvodi se od | - |
| Jamstvo | 5 godina |
| SKU | 4803120 |
| Optički oblik | Newtonski reflektor |
| Najmanja korisna uvećanja | 40x |
| Najveće korisno uvećanje | 400x |
| Vidno polje | 0m/1000m |
| Prividno vidno polje | 0° |
| Dijametar optičke cjevi | 250 mm |
| Dužina optičke cjevi | 1060 mm |
| Masa optičke cjevi | 11.9 kg |
| Otvor | 203mm |
| Žarišna duljina | 1200mm |
| Žarišna omjer | 6 |
| Žarišna duljina okulara 1 | 26 mm |
| Povečava prvog okulara | 46 x |
| Žarišna duljina okulara 2 | - |
| Povečava drugog okulara | - |
| Focal Length of Eyepiece 3 | - |
| Magnification of Eyepiece 3 | - |
| Jakost zbiranja svjetlobe | 841x |
| Zvjezdna granična magnituda | 14.31 |
| Rezolucija - Rayleigh | 0.6Arc seconds |
| Rezolucija - Dawes | 0.6Arc seconds |
| Sekundarni promjer ogledala | 60mm |
| Prekrivanje sekundarnog promjera ogledala | 30% |
| Pokrivanje sekundarne površine ogledala | 9.05% |
| Zajam slike | Opcijsko |
| Fotoadapter | Da |
| Način montaže | Brez |
| Prilagođen za stativ | Da |
| Tip tripoda | - |
| Tripod materijal | - |
| Minimalna višina | 0mm |
| Maksimalna visina | 0mm |
| Programi za zvezdnu navigaciju | PC Planetarium |
| Nadzor GoTo | Ne |
| GoTo jezici | - |
| Umesnici za kontrolu GoTo | - |
| Način poravnanja | - |
| GPS | Ne |
| Praćenje | Ne |
| Stupnje za praćenje | - |
| Načini praćenja | - |
| Performanse vođenja | - |
| Nadzor sporog pokretanja | Ne |
| Brzina | - |
| Komunikacijski porti | - |
| Ručno kontroliranje kompjutera | - |
| Boja | Bijela |
| Tip baterije | - |
| Potrošnja struje | 0W |
| Premazi leća | Više slojeva - sve leće |
| Tip fokusera | 2" Rack-and-Pinion Focuser |
| Diamjetar okulara | 2'' / 50.8 mm |
| Kut okulara | 90° |
| Leča Barlow | - |
| Nagib | Ne |
| Ukupna masa | 11.9kg |
| Dalekozor za pronađenje cilja | 8x50 |
| Priporućeno za | Strasni korisnici, Napredni korisnici |
| Priporućeno za promatranje | Galaksije, Mjesec, Planeti |